Cennik

 • Wykupienie domeny i hostingu + instalacja WordPressa      150 zł
 • Instalacja wybranego szablonu + dostosowanie go do potrzeb klienta     150 zł – 400 zł
 • Zmiana treści w  gotowej zakładce (cena za jedną zakładkę na stronie )    30 zł
 • Projekt loga     100 zł – 300 zł
 • Projekt baneru lub plakatu na potrzeby internetu     100 zł – 350 zł
 • Strona Onesite ( bez loga i bez innych stron)    100 zł – 200 zł

1.Wyżej podane ceny są ustalone według projektu , nie od godzin pracy . Wyceny są przykładowe , wszystko zależy od projektu.

 

2.Podane usługi mogą zostać rozbite na mniejsze zlecenia, nie muszą łączyć się z inną podaną w tabeli usługą, w tym celu proszę o określenie usługi a cena zostanie ustalona indywidualnie .

 1. Wykupienie domeny i hostingu wiąże się z :

Znalezienie odpowiedniej domeny i hostingu, w takiej cenie jaką klient zamierza za nią płacić usługodawcy. Przy czym wykupienie domeny czy hostingu odbywa się za pomocą danych klienta , dopiero po opłaceniu faktury u usługodawcy , następują dalsze czynności jeśli chodzi o daną domenę , tj; postawienie konta ftp, instalacja WordPressa.

Cena 150 zł nie obejmuje wykupienia domeny i hostingu.

 1. Zmiana treści na gotowej stronie nie obejmuje oczywistych pomyłek: brak przecinka, brak wyrazu, poprawa błędów ortograficznych

 

 1. Wystawiam faktury vat
 2. Nie korzystam z płatnych banków zdjęć czy grafik , ale jeśli zajdzie taka konieczność , opłata za skorzystanie z takich plików zostanie doliczona do mojej zapłaty za usługę.Jeśli dostarczasz mi swoje grafiki i wszelkie materiały do pracy , z góry zakładam ,że są one do użytku komercyjnego i nie biorę odpowiedzialności za ich licencję w przypadku jeśli jest inaczej.
 3. Po skończonym projekcie tj. po zapłaceniu mi za wykonaną pracę masz prawo do 3 zmian w projekcie . Zmiany te nie obejmują jednak :
 • dodanie kolejnej strony ( bo mogła by być )
 • dodanie kolejnej podstrony
 • Zmiana loga i ewentualnej grafiki .
 • Zmiany treści .

Zmiany jakie mogą wyniknąć z całości wykonanej pracy dotyczą elementów estetycznych , tj: zmiana koloru tła, nagłówka, zmiana czcionki itp.

 1. Rozliczenie następuje w momencie zakończenia mojej pracy, na wstępie rozmów i ustalania określam mniej więcej w jakim czasie zostanie zrobiony dany projekt i jaka będzie jego cena. Całkowite rozliczenie następuje 7 dni po skończonym projekcie.

Tu zastrzegam sobie ,że data zakończenia a moim ustaleniem końca pracy może ulec zmianie w przypadku :

 • choroby
 • czynniki zewnętrzne: brak prądu, brak internetu oraz inne na które nie mam wpływu .

 

Co może wpłynąć na cenę usług.

1.Czas – jeśli jakiś projekt wymaga wykonania go ”na wczoraj „,najpierw ustal ze mną warunki wykonania , cena może zmienić się w zależności jak szybko mam wykonać zlecenie.

Nie pracuję w Święta oraz w Weekendy tj. soboty i niedziele.

Na wiadomości odpowiadam do godziny 18 , każdego dnia w który pracuję .

 1. Jak duży jest projekt – wykonanie , wielkość projektu ,złożoność projektu .
 2. Możliwość dołożenia w czasie wykonywanej pracy sugestii zamawiającego. Jeśli w czasie danego projektu okaże się ,że to co zostało ustalone powiększa się o kolejny pomysł . Wszystko zależy od tego co to ma być . Kolejna zakładka na stronie , inna grafika itp. zmienia cenę ustaloną wg. początkowych założeń projektu.

Uwagi!!!!

Przy każdym projekcie staram się regularnie kontaktować się z Zamawiającym, by przekazać co zostało zrobione. W przypadku zerwania ze mną kontaktu, bez podania wyraźnych przyczyn , do 2 tygodni , odsuwam projekt na koniec kolejki , w przypadku braku jakiegokolwiek  kontaktu przez miesiąc , nie kończę projektu.

Przed wykonaniem jakichkolwiek prac , proszę o zadatek . Przy czym zadatek  nie zostaje zwracony  w momencie rozpoczęcia jakiegokolwiek projektu i zerwania kontaktu ( przez miesiąc) Patrz wyżej! Zadatek nie jest też zwracany w momencie rezygnacji z zamówionego projektu.

 

Dla każdego projektu przygotowuję inną umowę . Jest to zależne od samego projektu.

Podpisując ze mną umowę , tym samym wyrażasz zgodę na wyżej wymienione warunki.

Jeśli czegoś nie ma w mojej ofercie a chcesz zapytać ,zapraszam do kontaktu: